Schody drewniane

Są nieodłączną częścią każdego wielopoziomowego obiektu – nawet jeżeli ma tylko jedno dodatkowe piętro. Jednak schody drewniane nie są po prostu funkcjonalnym rozwiązaniem, umożliwiającym swobodne poruszanie się po domu czy firmie. Jest to również doskonała ozdoba całej przestrzeni, dodająca wnętrzu prestiżu, elegancji i walorów estetycznych. Kluczem jest właściwe wykonanie każdej konstrukcji, dbając o wszystkie detale, a zarazem o trwałość oraz komfort użytkowania. I to właśnie zapewnia Państwu nasza firma z długą tradycją.

Co wykonujemy?

Uważamy, że każdy element wyposażenia domu powinien być dopasowany do ogólnej aranżacji wnętrza. Dlatego w naszej ofercie można znaleźć zarówno schody klasyczne, jak i nowoczesne, o nawet najbardziej wymagającej strukturze. Nie obawiamy się wyjątkowo skomplikowanych projektów, ponieważ zależy nam na spełnieniu wszystkich oczekiwań naszych Klientów. Do naszych specjalności należą między innymi schody kręcone oraz gięte, które są doskonałą propozycją w miejscach o ograniczonej przestrzeni użytkowej.

Wykorzystywane materiały

Cenimy sobie ponadczasowe piękno oraz możliwość dowolnej obróbki tego najbardziej naturalnego surowca, jakim jest drewno. Dlatego to właśnie z niego są wykonywane nasze schody nowoczesne i klasyczne, choć nie obawiamy się łączenia go z innymi materiałami, jak szkło czy metal, aby osiągnąć jeszcze bardziej niepowtarzalny efekt. W szczególności dużą popularnością cieszą się metalowe balustrady w przypadku konstrukcji kręconych i giętych – zapewniają pewny uchwyt, a zarazem doskonale się prezentują.

Dlaczego my?

Ponieważ działamy terminowo, dostarczając estetyczne oraz wytrzymałe schody giętkie, kręcone, klasyczne oraz nowoczesne. Ponadto to, co nas zdecydowanie wyróżnia to indywidualne podejście do każdego Klienta – przed przygotowaniem nawet wstępnego projektu chcemy dokładnie poznać Państwa potrzeby. Na tej podstawie możemy przygotować pomysł na konstrukcję nawiązującą do stylistyki klasycznej czy nowoczesnej, a jednocześnie zaproponować jej najbardziej optymalny kształt.

Umów się na darmową wycenę!

Wrocławska 5
69-100 Słubice

 +48 575 543 600