Ogrodzenia metalowe

Odpowiadają nie tylko za zwiększenie poczucia bezpieczeństwa mieszkańców we własnych „czterech kątach”, ale również przyczyniają się do zapewnienia im realnego bezpieczeństwa. Ogrodzenia metalowe oraz innego rodzaju konstrukcje realizowane przez naszą firmę doskonale ochronią Państwa posesję przed niepożądanymi gośćmi czy innymi nieoczekiwanymi problemami. Jednocześnie jest to doskonała dekoracja całego obiektu na zewnątrz – estetyczna budowa oraz liczne ozdobne detale wzbudzą zachwyt każdego, mieszkańca i przechodnia.

Co wykonujemy?

W naszej ofercie znajdują się ogrodzenia metalowo-drewniane, a także indywidualne konstrukcje wykonane z tych materiałów. Doskonale radzimy sobie z obróbką surowców sprawiając, że przybierają dokładnie taki kształt, który spełni wszystkie oczekiwania nowego właściciela. Jednocześnie zwracamy szczególną uwagę na zachowanie wysokiej odporności naszych wyrobów, aby doskonale radziły sobie nie tylko z potencjalnymi uszkodzeniami mechanicznymi, ale również związanymi z warunkami atmosferycznymi: wahaniem temperatur, deszczem czy śniegiem.

Wykorzystywane materiały

Ze względu na montaż ogrodzeń przede wszystkim na zewnątrz, realizujemy zlecenia na konstrukcje metalowe oraz drewniane. Chętnie podejmujemy się zarówno łączenia tych materiałów, jak i stosowania wyłącznie jednego z nich. Oczywiście dopasowujemy ich kształt, wzornictwo, wykończenie, a nawet kolor do potrzeb oraz oczekiwań mieszkańców. Pozwala nam to stworzyć zarówno propozycje nawiązujące do stylistyki klasycznej, jak i nowoczesnej – rzadziej spotykanej wśród gospodarstw domowych.

Dlaczego my?

Wykonujemy ogrodzenia metalowo-drewniane oraz inne konstrukcje już od ponad 10 lat dostarczając je zarówno na rynek niemiecki, jak i polski. Dzięki temu dziś wyróżnia nas niezwykle duża kreatywność oraz niepodważalny wysoki kunszt, ale również ścisłe przestrzeganie wspólnie wyznaczonych terminów. Chętnie spotkamy się z Państwem i omówimy, na czym Państwu przede wszystkim zależy w konstrukcjach czy ogrodzeniach oraz przeanalizujemy, w jaki sposób możemy to wykonać.

Umów się na darmową wycenę!

Wrocławska 5
69-100 Słubice

 +48 575 543 600